Авторські статтіНовини

У Колумбії придумали кращий засіб від похмілля

Як усунути похмілля? Подібним питанням задавалися ті, хто переживав цей важкий фізичний стан. А ось жителі міста Боготав (Колумбія) запевняють, що придумали найкращий засіб від цієї недуги. Суп кальдо-де-Кастілья вважається ефективним засобом від похмілля.

Бульйон в приготуванні досить простий, до його складу входять реберця з яловичини, цибуля, коріандр, картопля і трохи цукрової кукурудзи, яка, до речі, обов’язковим інгредієнтом не є. Також суп містить і додаткові приправи, зокрема, сік лайма і оцет.

У місцевих колумбійських закусочних відвідувачів запевняють, що такий диво-суп буквально “повертає із мертвих”. За порцію «чарівного» бульйону в кафе Боготава потрібно заплатити всього 1,6 фунтів стерлінгів. Суп зазвичай запивають солодкою неміцною кавою.

Розкриваючи секрет «повернення до життя» після похмілля, місцеві кухарі розповідають, що жирна рідина сприяє дуже швидкому відновленню зневоднених жирових клітин. До того ж для приготування такої їжі якихось особливих інгредієнтів не потрібно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України