Авторські статтіТехно

У Китаї створили бойового робота Monkey King. Відео

Китайські розробникі з компанії Greatmetal представили широкій публіці величезного бойового робота Monkey King (Король мавп) в рамках фестивалю G-Festival. Новий пілотований робот зустрінеться на рингу з собі подібними в серпні поточного року.

Захоплюючі сюжети бойових дій пілотованих роботів з фантастичних фільмів поступово стають реальністю. Кращий з кращих визначається на спортивному рингу під час чемпіонатів, які стали дуже популярними в Японії і США. Новий робот з Китаю заслужив свою назву Monkey King завдяки унікальній здатності пересуватися не тільки на чотирьох кінцівках, але і лише на задніх. Також конструкція пілотованого пристрою має характерний прогин спини і піднесену «голову».

Як повідомили представники компанії Greatmetal, знадобилося два місяці наполегливої роботи, щоб чотиритонний робот зміг постати перед відвідувачами шоу. Розробники не стали коментувати бойові здібності свого творіння. Відомо, що китайський Monkey King побореться за лідерство зі своїми побратимами в особі американського МК.3 і японського Kuratas вже в цьому році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України