У Китаї виявили поховання епохи Конфуція

У китайській провінції Хенань виявлено велике поховання, попередньо датоване 771-476 роками до нашої ери, повідомляє ТАСС. Цю епоху відносять до епохи Чуньцю, в яку живий Конфуцій.

Комплекс площею 200 квадратних метрів складається з 200 могил, восьми поховальних ям з колісницями й кіньми, 10 печей для випалу, а також 30 ям для попелу.

Епоха Чуньцю відзначена бурхливим розвитком економіки і як наслідок — збільшенням чисельності населення стародавнього Китаю. Також у ць епоху загострилася боротьба між окремими царствами.

До технічних досягнень того часу відносять перехід на залізні сільськогосподарські знаряддя, використання бугаїв при виорюванні полів і вдосконалення іригаційних систем.

Вважається, що китайський мислитель Конфуцій народився в 551 році до нашої ери, а помер в 479 році до нашої ери. Його вчення лягло в основу релігійно-філософської системи, названої конфуціанством. Основна ідея течії полягає в створенні гармонійного суспільства, де особистість виконує певну функцію, підпорядковану спільному благу.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh