Авторські статтіТехно

У Китаї виявили поховання епохи Конфуція

У китайській провінції Хенань виявлено велике поховання, попередньо датоване 771-476 роками до нашої ери, повідомляє ТАСС. Цю епоху відносять до епохи Чуньцю, в яку живий Конфуцій.

Комплекс площею 200 квадратних метрів складається з 200 могил, восьми поховальних ям з колісницями й кіньми, 10 печей для випалу, а також 30 ям для попелу.

Епоха Чуньцю відзначена бурхливим розвитком економіки і як наслідок — збільшенням чисельності населення стародавнього Китаю. Також у ць епоху загострилася боротьба між окремими царствами.

До технічних досягнень того часу відносять перехід на залізні сільськогосподарські знаряддя, використання бугаїв при виорюванні полів і вдосконалення іригаційних систем.

Вважається, що китайський мислитель Конфуцій народився в 551 році до нашої ери, а помер в 479 році до нашої ери. Його вчення лягло в основу релігійно-філософської системи, названої конфуціанством. Основна ідея течії полягає в створенні гармонійного суспільства, де особистість виконує певну функцію, підпорядковану спільному благу.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.