У Китаї відкриють найбільший у світі центр клонування тварин

На території міста Тяньцзінь (КНР) в 2017 році буде відкрито науковий центр, що спеціалізується на клонуванню тварин. Очікується, що це буде найбільший в світі подібний об’єкт.

Влада Китаю вважає, що потужності цього підприємства дозволять в майбутньому вирощувати до 1 мільйона ембріонів великої рогатої худоби. Крім того, тут також планують клонувати дорогі породи собак і інші рідкісні види. Базою для центру стануть технології і напрацювання Медичного інституту Пекінського університету, а також Тяньцзінського міжнародного інституту.

Вважається, що подібний проект може вивести економіку країни на принципово новий рівень. У зв’язку з цим, зростання інвестицій в дану ідею стрімко зростає. На сьогоднішній день відомо, що організатори зуміли залучити на будівництво вже близько $479 млн.

Варто відзначити, що клонування в суспільстві сприймається досить неоднозначно. Але можливість при малих витратах отримати необхідних тварин з певними якостями залишає свій відбиток. Вчені стверджують, що шляхом клонування можна виростити худобу або птицю, які будуть мати стійкість до певних захворюваннь або умов клімату, дають більшу кількість м’ясо-молочної продукції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh