Авторські статтіТехно

У Китаї відкриють найбільший у світі центр клонування тварин

На території міста Тяньцзінь (КНР) в 2017 році буде відкрито науковий центр, що спеціалізується на клонуванню тварин. Очікується, що це буде найбільший в світі подібний об’єкт.

Влада Китаю вважає, що потужності цього підприємства дозволять в майбутньому вирощувати до 1 мільйона ембріонів великої рогатої худоби. Крім того, тут також планують клонувати дорогі породи собак і інші рідкісні види. Базою для центру стануть технології і напрацювання Медичного інституту Пекінського університету, а також Тяньцзінського міжнародного інституту.

Вважається, що подібний проект може вивести економіку країни на принципово новий рівень. У зв’язку з цим, зростання інвестицій в дану ідею стрімко зростає. На сьогоднішній день відомо, що організатори зуміли залучити на будівництво вже близько $479 млн.

Варто відзначити, що клонування в суспільстві сприймається досить неоднозначно. Але можливість при малих витратах отримати необхідних тварин з певними якостями залишає свій відбиток. Вчені стверджують, що шляхом клонування можна виростити худобу або птицю, які будуть мати стійкість до певних захворюваннь або умов клімату, дають більшу кількість м’ясо-молочної продукції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України