Авторські статтіТехно

У Китаї почали розробляти найбільший в світі космоплан

Інноваційні технології в Китаї розвиваються стрімкими темпами. Яскравим доказом цього є створення місцевими вченими найбільшого в світі космоплану.

Як повідомляє західне видання New Scientist, літальний апарат зможе вмістити до 20 пасажирів. Космоплан буде виходити на орбіту штучного супутника Землі, а після повертатися назад. Китайські інженери побоюються, що можуть зіткнутися з серйозною конкуренцією інших компаній, які також займаються розробками подібного типажу. Наприклад, у світі вже є корабель, що вміщає в собі шість пасажирів і піднімається в повітря на висоту 15 кілометрів.

За словами розробників, новий космоплан буде працювати за допомогою власної тяги. На сьогоднішній день паралельно реалізуються одразу два проекти. Перший з масою до 10 тонн і розмахом крил 6 метрів. У такий літальний апарат зможуть вміститися 5 осіб. Висота польоту складе 100 кілометрів.

Вага іншого зорельоту складе 100 тонн, а розмах крил – 12 метрів. В апарат зможуть вміститися 20 осіб. Висота польоту такого зорельоту складе до 130 кілометрів над Землею.

Закінчити даний проект планується в 2020 році. Вартість польоту на такому космоплані, за попередніми підрахунками, складе мінімум 200 тисяч доларів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України