У Китаї почали розробляти найбільший в світі космоплан

Інноваційні технології в Китаї розвиваються стрімкими темпами. Яскравим доказом цього є створення місцевими вченими найбільшого в світі космоплану.

Як повідомляє західне видання New Scientist, літальний апарат зможе вмістити до 20 пасажирів. Космоплан буде виходити на орбіту штучного супутника Землі, а після повертатися назад. Китайські інженери побоюються, що можуть зіткнутися з серйозною конкуренцією інших компаній, які також займаються розробками подібного типажу. Наприклад, у світі вже є корабель, що вміщає в собі шість пасажирів і піднімається в повітря на висоту 15 кілометрів.

За словами розробників, новий космоплан буде працювати за допомогою власної тяги. На сьогоднішній день паралельно реалізуються одразу два проекти. Перший з масою до 10 тонн і розмахом крил 6 метрів. У такий літальний апарат зможуть вміститися 5 осіб. Висота польоту складе 100 кілометрів.

Вага іншого зорельоту складе 100 тонн, а розмах крил – 12 метрів. В апарат зможуть вміститися 20 осіб. Висота польоту такого зорельоту складе до 130 кілометрів над Землею.

Закінчити даний проект планується в 2020 році. Вартість польоту на такому космоплані, за попередніми підрахунками, складе мінімум 200 тисяч доларів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh