Авторські статтіНовини

У Китаї почалася підготовка до запуску пілотованого корабля «Шеньчжоу-11»

У понеділок 17 жовтня має відбутися очікуваний запуск китайського пілотованого корабля «Шеньчжоу-11». Платформою для цього виступить космодром Цзюцюань. Старт намічений на 8:30 за місцевім часом.

На даний момент вже відбуваються фінальні приготування до настільки очікуваного запуску. Як повідомляють у місцевому космічному агентстві, фахівці з «Шеньчжоу-11» вже займаються фінальними тестами, зокрема, вони заправляють ракету, готуючи її до завтрашнього вильоту.

На орбіті Землі робота буде здійснюватися китайськими астронавтами Цзин Хайпеном і Чень Дунем. Для другого цей виліт буде представляти собою космічний дебют, а першого можна назвати справжнім, що називається, «космічним ветераном». В космос Хайпен вилітає вже втретє за свою кар’єру.

З моменту старту буде здійснено стрибок, в результаті якого через дві доби з моменту старту буде зроблено стикування зі станцією «Тяньгун-2». У ході місії астронавти повинні будуть провести ряд експериментів і досліджень. Якщо все вийде, то китайська космонавтика зможе поставити особистий рекорд. На даний момент очікуються інформацію від прес-служби космодрому, на якому відбувається підготовка до вильоту.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України