Новини

У Київській області прикордонники виявили 21 незаконного мігранта, які в подальшому планували потрапити в країни ЄС

21 незаконного мігранта виявили сьогодні оперативні співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками Національної поліції в Київській області. Виявили їх в рамках операції «Кордон-2015», що направлена на боротьбу з незаконною міграцією та торгівлею людьми під час перевірки шляхів і місць накопичення нелегалів.

Проведені оперативно-розшукові заходи дозволили викрити місце в Броварському районі, де відбувалося скупчення «мандрівників». Загалом в будинку знаходився 21 незаконний мігрант, які попередньо є вихідцями з Індії та Пакистану. Також встановлено, що після концентрації в Київській області вони мали слідувати в західні області України для подальшого незаконного потрапляння до країн ЄС.

Наразі встановлюються всі обставини та особи, причетні до переправлення незаконних мігрантів через державний кордон.

Варто відмітити, що Державна прикордонна служба України впродовж останнього часу фіксує збільшення кількості незаконних мігрантів, які намагаються потрапити до країн ЄС. Аналізуючи динаміку затримань незаконних мігрантів за 10 місяців нинішнього року встановлено, що більшість порушників державного кордону є вихідцями з Афганістану, Іраку та Сирії.

Державна прикордонна служба України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України