У Києві з’явиться вулиця Івана Павла II

Московський міст буде мостом імені Георгія Фукса, вулиця Патріса Лумумби – вулицею Івана Павла II, проспект Возз’єднання – проспектом Соборності, Московська площа – Деміївською.

Постійна комісія Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики погодила проект рішення “Про перейменування вулиці, проспекту, площі і мосту в місті Києві”. Як повідомляє прес-служба Київради, відповідним проектом рішення пропонується перейменувати: Московський міст – на міст імені Георгія Фукса; Вулицю Патріса Лумумби – на вулицю Івана Павла II, Проспект Возз’єднання – на проспект Соборності; Площу Московську – на площу Деміївську.

“Дане рішення сприятиме демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшанування пам’яті видатних діячів та відображення у топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність”, – йдеться в повідомленні. Нагадаємо, що єдиний візит глави Католицької церкви в незалежну Україну відбувся у 2001 році, коли приїжджав папа римський Іван Павло II.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh