У Києві розпочалася конференція Міжнародної асоціації в’язничних капеланів

25 квітня 2018 року у Києві, під проводом пастора Майкла Філіпі, розпочалася Міжнародна конференція Асоціації в’язничних капеланів IPCA – Europe “Віра в справедливість: з тюремного ув’язнення у суспільство”.

Голова Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України о. Костянтин Пантелей у вітальному зверненні до учасників конференції  представив історію відродження в’язничного капеланства в Україні та його основні риси. Міжконфесійну палітру цього служіння нині складають 13 релігійних організацій, що увійшли до дорадчого органу при Міністерстві юстиції для забезпечення духовних потреб як ув’язнених, так і персоналу пенітенціарних установ. Про капеланське служіння в Україні розповіли офіційні представники Церков і релігійних організацій, що входять до Душпастирської ради.

З богословським впровадженням виступив о. д-р Олег Кіндій, заступник декана з міжнародних зв’язків Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету, з доповіддю “Відновлення людської гідності через зцілення образу Бога: Теологічна перспектива пенітенціарного служіння”.  Криза родини і особи батька у суспільному житті, на думку о. Олега є однією з причин соціальних патологій, пов’язаних зі злочинністю.

Метою конференції є погляд на проблему відправлення правосуддя та кримінальних покарань, ролі соціальних інституцій у досягненні витривалого і справедливого суспільного миру та інтеграції колишніх в’язнів.

У ході пленарних засідань планується розгляд питань: як пастирська опіка може сприяти відновленню порушеної людської гідності та як ретранслювати суспільству наслідки юстиції, що прийнята в ньому.

На конференцію зібралися близько 50 учасників з 16 країн світу. Попереду 3 дні насиченої роботи, обміну досвідом та думками. Європейська асоціація тюремних капеланів є міжнародною організацією з консультативним статусом в ООН, яка об’єднує священнослужителів різних релігій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh