Техно

У Київському політехнічному інституті імені Сікорського відкрили наукову лабораторію. Відео

На факультеті електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки ІT-компанії GlobalLogic Ukraine було відкрито навчально-наукову лабораторію «КПІ – GlobalLogic Україна». У лабораторії студенти вивчатимуть технології проєктування embedded systems (вбудованих систем)

Передає прес-служба навчального закладу.

Даний напрям досліджень вважається найскладнішим серед ІТ-напрямків. Він займається розробкою вбудованих рішень та їх програмного забезпечення. Наприклад, це можуть бути медичні пристрої, різноманітні автомобільні додатки, системи комп’ютерного зору, бортові комп’ютери тощо. У компанії GlobalLogic Ukraine розглядають створення такої лабораторії, як інвестицію у навчання своїх майбутніх працівників та розвиток індустрії в Україні загалом.

На створення лабораторії компанія GlobalLogic Ukraine витратила майже 700 тисяч гривень, а також необхідне обладнання. Простір лабораторії поділений на дві частини: спеціалізований комп’ютерний клас на 25 місць та зону прототипування на 5 місць з сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням, за допомогою якого можна буде провести налагодження embedded-розробки та втілити свій код у життя. Зазначається, що на подібному обладнанні студенти можуть створити повністю готовий продукт.

Наразі у лабораторії впроваджуються два навчальні курси для студентів кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури:перший з них є створений спільно з інженерами компанії GlobalLogic Ukraine курс «Embedded Linux», а другий – присвячений вивченню технологій проектування вбудованих систем на основі платформи Embedded Starter Kit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України