У Київському політехнічному інституті імені Сікорського відкрили наукову лабораторію. Відео

На факультеті електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки ІT-компанії GlobalLogic Ukraine було відкрито навчально-наукову лабораторію «КПІ – GlobalLogic Україна». У лабораторії студенти вивчатимуть технології проєктування embedded systems (вбудованих систем)

Передає прес-служба навчального закладу.

Даний напрям досліджень вважається найскладнішим серед ІТ-напрямків. Він займається розробкою вбудованих рішень та їх програмного забезпечення. Наприклад, це можуть бути медичні пристрої, різноманітні автомобільні додатки, системи комп’ютерного зору, бортові комп’ютери тощо. У компанії GlobalLogic Ukraine розглядають створення такої лабораторії, як інвестицію у навчання своїх майбутніх працівників та розвиток індустрії в Україні загалом.

На створення лабораторії компанія GlobalLogic Ukraine витратила майже 700 тисяч гривень, а також необхідне обладнання. Простір лабораторії поділений на дві частини: спеціалізований комп’ютерний клас на 25 місць та зону прототипування на 5 місць з сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням, за допомогою якого можна буде провести налагодження embedded-розробки та втілити свій код у життя. Зазначається, що на подібному обладнанні студенти можуть створити повністю готовий продукт.

Наразі у лабораторії впроваджуються два навчальні курси для студентів кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури:перший з них є створений спільно з інженерами компанії GlobalLogic Ukraine курс «Embedded Linux», а другий – присвячений вивченню технологій проектування вбудованих систем на основі платформи Embedded Starter Kit.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh