Духовне

У Київській Архиєпархії організовують Християнські курси для вагітних «Дар життя»

У Київській Архиєпархії розпочато реєстрацію на християнські курси для вагітних «Дар життя», які заплановано провести у днях 5 вересня-7 листопада 2020 року.

У Київській Архиєпархії організовують Християнські курси для вагітних «Дар життя»

Зазначимо, що християнські курси для вагітних "Дар життя" — соціальний проєкт ініціативної групи батьків та всіх зацікавлених у темі практикуючих християн.

«Ми називаємо курси благодійним проєктом наших сімей. Тому кожен працює на волонтерських засадах, вкладає багато часу, знань та ресурсу, маючи на меті лише допомогу та підтримку молодих сімей» – йдеться в повідомленні організаторів.

Курси скрадатимуться з десяти занять. Відбуватимуться щосуботи з 10:00 до 14:00. Запрошуються на курси не лише жителі столиці, а й подружжя з різних куточків України, які матимуть нагоду долучатися до онлайн групи. Дані заняття є безкоштовними, проте вітатиметься благодійна пожертва, яка покриє матеріали та організаційні витрати. Кількість місць обмежена: 10 пар на заняттях та 40 пар в ефірі.

Для участі у курсах необхідно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/65bvZJJTvLZWbPyY6

Структура занять скрадатиметься з наступних елементів:

30хв – "вогник", час на обговорення особистих думок та переживань щодо теми лекції

40хв – духовна наука, молитва з сестрою монахинею

20хв – перерва

2.5год – основна лекція

Через те, що курс може пройти обмежена кількість учасників, просимо відповідально віднестися до реєстрації, адже за вами бронюється місце і ви заповнюєте анкету учасника. Це означатиме, що ви будете планувати свій час так, щоб кожної суботи відвідувати лекції.

Якщо у вас залишилися запитання пишіть в приватні повідомлення на сторінці: https://www.facebook.com/dar.zhyttya

Керівник проекту: Діана Ільницька (063)-159-52-58

Прес-служба Київської Архиєпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України