У Казахстані археологи знайшли рештки стародавньої людини

За п’ять років проведення розкопок на території Казахстану було знайдено багато чого корисного. Археологам вдалося знайти рештки стародавньої людини, що жила в період раннього залізного віку.

За час досліджень на території Казахстану було знайдено понад 1500 цінних експонатів. Всі вони відправляються на виставки в «Зал золота», де кожен може побачити історію розвитку культури країни. Цього літа група вчених вирушила в гори Тарбагатая, де, на їхню думку, розташовані незаймані ознаки стародавньої цивілізації. В ході розкопок археологи виявили 6 нашивок у вигляді оленів, 8 бронзових наконечників і 3 дзвінка. На думку фахівців, вони застосовувалися в якості прикрас. У скринях наукові співробітники знайшли приблизно 200 примірників бісеру.

Але самим головним достоїнством археологи вважають знайдене тіло доісторичної людини. Після ретельного вивчення вчені акцентували увагу на його руках, у яких були присутні наскрізні дірки. Це свідчить про те, що чоловіка збиралися забальзамувати. За попередніми даними, йому було близько 35-40 років. Експертиза показала, що він жив у часи раннього залізного віку. Фахівці уточнили, що на місці захоронення були знайдені сліди попередніх розкопок, тому важливі елементи тих часів могли просто зникнути.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh