У Католицькій Церкві відзначать День мігранта та біженця

17 січня у Католицькій Церкві відзначатимуть Всесвітній день мігранта та біженця.  З цієї нагоду Папа Франциск зустрінеться з мігрантами у Ватикані на молитві “Ангел Господній”.

У цей день о 12:00 Святіший Отець виголосить звернення до мігрантів, які зберуться на площі святого Петра у Ватикані, а відтак помолиться з ними молитву “Ангел Господній”.

Після зустрічі із Святішим Отцем у соборі святого Петра відбудеться Літургія, яку очолить кардинал Антоніо Вельйо, Президент папської ради у справах мігрантів.

З нагоди цього дня Папа Франциск написав також окреме послання, у якому закликає бути милосердними і солідарними із нашими “братами і сестрами, котрі шукають кращого життя, втікаючи від злиднів, голоду, експлуатації та від несправедливого розподілу ресурсів планети”. Одночасно папа мігрантів з повагою ставитися до культури та традицій тих націй,  котрі відчиняють їм двері своїх країн.

Додамо, що українські є четвертими у списку за кількістю мігрантів, присутніх на території Італійської Республіки, офіційно зареєсторованих майже 234 тисячі, 80 відсотків з яких становлять жінки.

Прес-служба товариства “Свята Софія”

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh