Новини з Австрії

В австрійській Карінтії розгорається скандал після випадкового серійного ґвалтівника

Як вже повідомлялося, щонайменше сім жінок стали жертвами насильника, тоді як влада нічого не зробила.

З червня 2015 року по жовтень 2019 року відбулася серія зґвалтувань на кукурудзяному полі біля великої дискотеки Bollwerk am Südring в Клагенфурті одним і тим же злочинцем, вихідцем з Коморських островів, який «нарешті» був викритий і заарештований в листопаді 2019.

Аналіз ДНК документально підтвердив сім випадків, у яких деякі жінки отримали серйозні поранення. Крім того, є обгрунтовані побоювання, що особа вчинила ще багато злочинів на сексуальному грунті, про яких досі не повідомлялося. Африканця затримали випадково — і не завдяки публікації зображення фоторобота з невизначеними натяками на те, що розшукуваний чоловік в Клагенфурті напав на жінок ззаду. Він був затриманий за зовсім інший злочин і вже потім порівняння ДНК вказало на його причетність до серії зґвалтувань.

Але багато жінок не стали б жертвами, якби поліція раніше проінформувала населення про те, що в районі діє серійний злочинець. На жаль, був обраний шлях секретності для «запобігання істерії і паніки». Замість цього, за пропозицією поліції, чагарники біля місць нападу були просто зрізані, щоб ніхто не міг ховатися там. Однак серія гвалтувань тривала, і навіть глава дискотеки не був поінформований аж до осені 2019 року.

Крім того, громадськість обурена, що донині ніхто — навіть прокуратура — з якихось дивних міркувань не думає опублікувати фотографію підозрюваного, щоб він дійсно міг бути пізнаний жертвами інших злочинів!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України