Новини з Австрії

В австрійській Карінтії розгорається скандал після випадкового серійного ґвалтівника

Як вже повідомлялося, щонайменше сім жінок стали жертвами насильника, тоді як влада нічого не зробила.

З червня 2015 року по жовтень 2019 року відбулася серія зґвалтувань на кукурудзяному полі біля великої дискотеки Bollwerk am Südring в Клагенфурті одним і тим же злочинцем, вихідцем з Коморських островів, який «нарешті» був викритий і заарештований в листопаді 2019.

Аналіз ДНК документально підтвердив сім випадків, у яких деякі жінки отримали серйозні поранення. Крім того, є обгрунтовані побоювання, що особа вчинила ще багато злочинів на сексуальному грунті, про яких досі не повідомлялося. Африканця затримали випадково — і не завдяки публікації зображення фоторобота з невизначеними натяками на те, що розшукуваний чоловік в Клагенфурті напав на жінок ззаду. Він був затриманий за зовсім інший злочин і вже потім порівняння ДНК вказало на його причетність до серії зґвалтувань.

Але багато жінок не стали б жертвами, якби поліція раніше проінформувала населення про те, що в районі діє серійний злочинець. На жаль, був обраний шлях секретності для «запобігання істерії і паніки». Замість цього, за пропозицією поліції, чагарники біля місць нападу були просто зрізані, щоб ніхто не міг ховатися там. Однак серія гвалтувань тривала, і навіть глава дискотеки не був поінформований аж до осені 2019 року.

Крім того, громадськість обурена, що донині ніхто — навіть прокуратура — з якихось дивних міркувань не думає опублікувати фотографію підозрюваного, щоб він дійсно міг бути пізнаний жертвами інших злочинів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh