У Канаді майже чотири тисячі чоловік пройдуть відбір в астронавти

Більше чотирьох тисяч осіб подали заявки в Канадське космічне агентство. Незабаром відомство почне відбір майбутніх астронавтів. Відомо, що 69 відсотків заявок подали чоловіки, 24 відсотки – жінки, 7 відсотків – не вказали своєї статі. Про це повідомляє телеканал СВС.

 

З початку червня цього року заявки подали 3 772 претендентів, 374 з них не проживають на території країни. З 1982 року Канадське космічне агентство відібрало 12 астронавтів, з яких 8 приймали участь у 16 міжнародних польотах у космос.

Нагадаємо, в травні стало відомо, що наступним астронавтом, який відправиться на Міжнародну космічну станцію, стане 46-річний Давид Сен-Жак. В космос він полетить на ракеті «Союз» у 2018 році. Його місія триватиме 6 місяців.

Останнім космонавтом, який побував на МСК, був Кріс Хедфілд. Його місія почалася в травні  2013 року, а закінчилася через 5 місяців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. володимир завірюха

    Колись астронавтами окрім росіян були і українці а тепер китайці і канадоли.Українці більше не хочуть в космос літати а хочуть на майданах скакати.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh