У Каліфорнії батько заспокоїв заплакану новонароджену дитину за 15 секунд. Відео

У США один з молодих батьків, що проживають в Каліфорнії, зміг впоратися з плачем своєї новонародженої дочки протягом всього 15 секунд. Як йому це вдалося, він показав на відео в Facebook.

Його відео вже налічує 27 мільйонів переглядів. У молодого американця заплакала новонароджена дочка. Він застосував нестандартний прийом, який подіяв.

Чоловік протягом близько 20 секунд видавав протяжний звук «о-о-о-о-м». Це дивним чином подіяло. Дівчинка припинила плач і почала засипати вже через кілька секунд.

Потім цей трюк був повторений ним ще раз і з тим же успіхом. Звук “ом” служив сакральним символом в таких релігіях, як індуїстська і ведійська.

Він служить в якості певної «мантри» у жителів Тибету. Як виявилося, для того, щоб маля швидше заснуло, найбільше підійшло саме вона. Як розповіли батьки, вони виконували «ом» ще в той час, коли дитина була у мами в животі.

Малятко народилася 7 квітня. Даніелем, її батьком, після того як перше його відео набрало шалену популярність усього за кілька днів, була розміщена і «друга серія». Там він демонструє перше засинання дитини після «ом», що не було випадковістю.

У коментарях до іншого ролику одна з тих, хто його переглянув, написала, що є практикуючої медсестрою, яка працює в пологовому будинку. Вона порадила даний спосіб заспокоєння дитини такому ж молодому татові. Він ним скористався. Мантра «ом» подіяла і на його первістка.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh