Авторські статті

У Каліфорнії батько заспокоїв заплакану новонароджену дитину за 15 секунд. Відео

У США один з молодих батьків, що проживають в Каліфорнії, зміг впоратися з плачем своєї новонародженої дочки протягом всього 15 секунд. Як йому це вдалося, він показав на відео в Facebook.

Його відео вже налічує 27 мільйонів переглядів. У молодого американця заплакала новонароджена дочка. Він застосував нестандартний прийом, який подіяв.

Чоловік протягом близько 20 секунд видавав протяжний звук «о-о-о-о-м». Це дивним чином подіяло. Дівчинка припинила плач і почала засипати вже через кілька секунд.

Потім цей трюк був повторений ним ще раз і з тим же успіхом. Звук “ом” служив сакральним символом в таких релігіях, як індуїстська і ведійська.

Він служить в якості певної «мантри» у жителів Тибету. Як виявилося, для того, щоб маля швидше заснуло, найбільше підійшло саме вона. Як розповіли батьки, вони виконували «ом» ще в той час, коли дитина була у мами в животі.

Малятко народилася 7 квітня. Даніелем, її батьком, після того як перше його відео набрало шалену популярність усього за кілька днів, була розміщена і «друга серія». Там він демонструє перше засинання дитини після «ом», що не було випадковістю.

У коментарях до іншого ролику одна з тих, хто його переглянув, написала, що є практикуючої медсестрою, яка працює в пологовому будинку. Вона порадила даний спосіб заспокоєння дитини такому ж молодому татові. Він ним скористався. Мантра «ом» подіяла і на його первістка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України