Життя

У яких знаків Зодіаку саме велике і добре серце?

Вони — дбайливі й чутливі. Вони допомагають стареньким переходити дорогу, рятують кішку з дерева, віддають останні гроші, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Ці люди роблять світ кращим і добрішим. Вони не з чуток знають, що таке турбота про інших. Спочатку вони можуть здатися міцним горішком, але всередині у них м’яка серцевина:

Риби (19 лютого — 20 березня)

Риби ведуть себе так, немов вони занадто гарні для цього світу, але ті, хто їх знає, курси, що вони — ті ще мягкосердечні добряки. Риби дуже милостиві — якщо у вас проблеми, вони зроблять все можливе, щоб допомогти вам. Серце у Риб добре і співчутливе, але це не робить їх слабкими.

Рак (21 червня — 22 липня)

Емоційні Раки дуже дбайливі. Вони схильні надто міцно прив’язуватися до оточуючих, тому намагаються триматися осторонь від людей, боячись болю. Рак не може прожити жодного дня, не зробивши комусь послугу або добру справу. Може здатися, що він тримає вас на відстані витягнутої руки, але знайте, що він, ймовірно, просто захищається.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ви можете подумати, що Овен дуже зайнятий, щоб піклуватися про інших людей, але насправді все якраз навпаки. Не дивлячись на його конкурентній характер і звичку домагатися бажаного всіма способами, він глибоко переживає про частку його знайомих і близьких. Овен може хвалитися своєю безжалісною перемогою, і в тієї ж годину піти працювати волонтером у притулку для бездомних.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діва — критична особа, схильна до надмірного аналізу всього і вся, але це не означає, що під холодною й розважливою маскою не ховається людина з добрими намірами. Діва, як правило, тримає свої почуття при собі. Проте вони, безумовно, проявляються у певних умовах. У Діви м’яке серце, вона просто занадто багато працює, того ніхто не помічає його.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Якщо ви думаєте, що все, про що піклується Козеріг — це його робота, то ви жорстоко помиляєтеся. Козеріг – дуже ніжний і турботливий. Він просто не проявляє цього, тому що боїться здатися слабким.

Козероги остерігається того, що може статися, коли він покаже світові свою чутливість. Він не хоче постраждати від людей, які вирішать скористатися його слабкістю, і зробить все можливе, щоб запобігти цьому. Козеріг вважає, що навколо не так багато добропорядних, співчутливих людей, тому краще тримати емоції в собі.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Те, як Лева бачать інші, надзвичайно важливо для нього, тому він не схильний виявляти бурхливі емоції. Він хоче, щоб його любили, і боїться, що, якщо його надмірні емоції виявляться, його можуть засудити.

Лев скаже, що він не проти критики, але правда полягає в тому, що кожне негативне слово для нього болісно. Таким чином, він буде прикидатися, що в ньому немає ніжною, вразливою сторони натури.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України