Авторські статтіВійна РФ проти України

У Харкові відбувся благодійний концерт для дітей учасників АТО

1У Харкові напередодні дня святого Миколая відбувся благодійний концерт для дітей, чиї батьки брали участь у проведенні антитерористичної операції. Малечу та дорослих, що прийшли на свято, піснями й танцями розважали дитячі творчі колективи міста, а найголовнішим подарунком стали виступи відомих українських зірок: Олега Скрипки, Руслани, студії «95 квартал».

Глядачами святкового концерту стали понад 1 200 чоловік, з них майже вісім сотень — це діти, серед яких були й ті, чиї батьки загинули, отримали поранення або пропали безвісти у зоні конфлікту, а тому, за словами артистів, основна мета заходу — підтримати їх та їхні родини, створити атмосферу свята для людей, які сьогодні особливо потребують уваги та турботи.

— Ми теж мистецькі, культурні волонтери в резонансі з суспільством. Волонтерство сьогодні у нас на часі. І якщо сьогодні ми не врятуємо наші землі, не допоможемо нашим військовим, які відстоюють нашу свободу, то завтра для нас просто не буде. І саме цим ми інвестуємо у наш завтрашній день, — зазначив лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка. — Допомагаючи родинам, які постраждали через події на сході нашої країни, я приєднуюсь до тієї актуальної ситуації, яка є в Україні. І це дає мені і силу, і натхнення. І це дає мені віру, віру в завтрашній день, — додав співак.

У планах організаторів заходу, якими виступили кілька волонтерських організацій, проводити подібні акції й надалі, а вже ввечері у Харкові з їх ініціативи відбувся ще один благодійний концерт за участю зірок, з якого всі кошти від продажу квитків були відправлені на допомогу для дітей військовослужбовців, чиї батьки загинули під час АТО.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.