Духовне

У Харкові відбулося вручення сертифікатів консультантів з природного планування сім’ї

У жовтні 2015 р. у Харкові розпочалися курси сімейного порадництва, організовані Львівською Архидієцезією Римо-Католицької Церкви під керівництвом п.Єлизавети Лісовської. Метою курсів була підготовка консультантів для сімейних порадень. Людей, які маючи комплексне християнське бачення шлюбу у всіх його аспектах, можуть допомогти подружжю зрозуміти суть проблеми, яка виникла, показати шляхи виходу з кризи і дати впевненість, що коли Бог присутній у житті родини, вона буде щасливою.

До навчального курсу входили такі різнопланові предмети як антропологія, біоетика, психологія (спілкування та консультування), педагогіка родини, богослов’я сім’ї, а також професійні медичні аспекти.

Два дні на місяць клас костелу радісно об’єднував спраглих студентів та охочих поділитися своїми знаннями викладачів зі Львова, Житомира, Дрогобича, Харкова.

Особливе місце в цьому курсі було виділене для методу природного планування сім’ї, оскільки переважна більшість сімей сьогодні супроводжують своє інтимне життя контрацептивними та абортивними засобами. А потім розпачливо шукають відповіді на питання, пов’язані з дітонародженням, здоров’ям та стосунками в сім’ї. Натомість Церква пропонує чудову ефективну альтернативу – симптом-термальний метод розпізнавання плідності, якому потрібно фахово навчити і певний час супроводжувати подружню пару. Про природне планування сім’ї викладали Єлизавета Лісовська, Олеся Кука та Галина Дацко.

5 березня 2017 р. після Божественної Літургії владика Станіслав (Широкорадюк), РКЦ урочисто вручив сертифікати консультантів з природного планування сім’ї, видані Інститутом родини та подружнього життя Українського Католицького Університету. Тепер Харківщина має 10 консультантів методу розпізнавання плідності англійської модифікації.

Щиро дякуємо Богові, п.Єлизаветі та всім викладачам за цю унікальну можливість!

Ірина Табака

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.