Авторські статтіНовини

У Гренландії знайдено сліди життя, яким вже 3,7 мільярда років

Австралійськими вченими в Гренландії були знайдені найдавніші сліди життя. Їх виявили на гірських породах. Вік знахідки складає близько 3,7 мільярди років.

Нове відкриття стало сенсацією для багатьох, адже, враховуючи вік знахідки, можна сміливо заявляти про те, що це були одні з найперших ознак життя на землі, існували ще в архейську єру. Виявлені вони були на формації Ісуа, яка раніше була сильно покрита снігами, що робило подібні дослідження раніше набагато складнішими. Про рідкісне в своїй області відкриття заявив журнал Nature.

В епоху, коли зароджувалося життя вигляд Землі був абсолютно іншим, не спостерігалося ніяких представників флори і фауни, а тільки гола земля. Океан мав зелений колір із-за високої присутності заліза в ньому, а небо набувало помаранчевий колір, так як вміст кисню в атмосфері був дуже низьким.

До цього найдавніші ознаки життя серед знайдених числилися віком 3,5 мільярдів років, так що тепер можна зробити висновок про те, що життя зародилося ще раніше. Різниця в 200 мільйонів років досить-таки істотна, і тепер ця інформація змінить багато уявлення про зародження життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України