Авторські статтіТехно

У Гренландії до льодовикового періоду була найбільша цивілізація, – вчені

Втрачена країна була прабатьком стародавніх греків, Київської Русі і всіх європейських народів. Після них на острові залишилися лише величні піраміди.

Однією з найбільших загадок людства є розташування північної країни Гіпербореї, про яку так багато розповідали древні греки у своїх легендах і наукових трактатах. За словами античних мудреців, усі греки відбулися саме від жителів Гіпербореї і є спадкоємцями їх культури і традицій. Крім того, в результаті льодовикового періоду найбільша цивілізація Гіпербореї мігрувала, і так з’явилися вікінги, європейські народи і Київська Русь.

В Гренландии до ледникового периода была крупнейшая цивилизация Гипербореи – учёные

Гіперборея згадується не тільки у древніх греків, але і в легендах інших народів, хоча антична цивілізація з культурою була давня. Ця північна країна вважається прабатьківщиною людства і існувала 10 000 років тому, і недавня Гренландська експедиція це підтвердила.

В Гренландии до ледникового периода была крупнейшая цивилизация Гипербореи – учёные

Вчені-любителі встановили, що Гіперборєю є саме Гренландія. Остання є тим, що залишилося від материка Арктида, вважають деякі дослідники. Тибетські перекази свідчать, що «білий острів» стала єдиною землею, яка уникла долі решти материків після катастрофи. В результаті його не можна знищити.

Ці теорії підтверджують реальні наукові дані. Справа в тому, що Північний Льодовитий океан і північні області Атлантики з Тихим океаном обледеніли саме в період між 15 000 і 10 000 років тому, саме в тій період, до якого існувала країна Гіперборея.

В Гренландии до ледникового периода была крупнейшая цивилизация Гипербореи – учёные

Згідно із заявами вчених з Гренландською експедиції, наявність в Гренландії гір пірамідної форми – це залишки храмів, палаців і пірамід жителів Гіпербореї. З глобальним потеплінням найбільший острів у світі також почне танути. Льоди зникають і відкривають дослідникам нові факти про історію Землі. Можливо, що в найближчому майбутньому науковий світ чекає величезна кількість знахідок, пов’язаних з найдавнішою і найсильнішою цивілізацією в історії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України