У Гренландії до льодовикового періоду була найбільша цивілізація, – вчені

Втрачена країна була прабатьком стародавніх греків, Київської Русі і всіх європейських народів. Після них на острові залишилися лише величні піраміди.

Однією з найбільших загадок людства є розташування північної країни Гіпербореї, про яку так багато розповідали древні греки у своїх легендах і наукових трактатах. За словами античних мудреців, усі греки відбулися саме від жителів Гіпербореї і є спадкоємцями їх культури і традицій. Крім того, в результаті льодовикового періоду найбільша цивілізація Гіпербореї мігрувала, і так з’явилися вікінги, європейські народи і Київська Русь.

Гіперборея згадується не тільки у древніх греків, але і в легендах інших народів, хоча антична цивілізація з культурою була давня. Ця північна країна вважається прабатьківщиною людства і існувала 10 000 років тому, і недавня Гренландська експедиція це підтвердила.

В Гренландии до ледникового периода была крупнейшая цивилизация Гипербореи – учёные

Вчені-любителі встановили, що Гіперборєю є саме Гренландія. Остання є тим, що залишилося від материка Арктида, вважають деякі дослідники. Тибетські перекази свідчать, що «білий острів» стала єдиною землею, яка уникла долі решти материків після катастрофи. В результаті його не можна знищити.

Ці теорії підтверджують реальні наукові дані. Справа в тому, що Північний Льодовитий океан і північні області Атлантики з Тихим океаном обледеніли саме в період між 15 000 і 10 000 років тому, саме в тій період, до якого існувала країна Гіперборея.

В Гренландии до ледникового периода была крупнейшая цивилизация Гипербореи – учёные

Згідно із заявами вчених з Гренландською експедиції, наявність в Гренландії гір пірамідної форми – це залишки храмів, палаців і пірамід жителів Гіпербореї. З глобальним потеплінням найбільший острів у світі також почне танути. Льоди зникають і відкривають дослідникам нові факти про історію Землі. Можливо, що в найближчому майбутньому науковий світ чекає величезна кількість знахідок, пов’язаних з найдавнішою і найсильнішою цивілізацією в історії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh