Новини

У Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України розпочалися збори резервістів

На базі Головного центру підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота розпочалися збори резервістів оперативного резерву першої черги Держприкордонслужби України.

Під час двотижневого курсу підготовки вони отримають необхідні знання та навички із загальновійськових та прикордонних дисциплін.

Основні зусилля будуть зосереджені на практичних заняттях. Учасники військових зборів відпрацьовуватимуть вправи стрільб, прийоми з особистої безпеки, отримають навики в надані першої домедичної допомоги, вивчатимуть тактико-спеціальну підготовку.

Звичайно одним із найголовніших напрямків підготовки буде курс з тактики прикордонної служби, де резервісти отримають практичний досвід дій у складі прикордонного наряду. В ході курсу навчатимуться виявленню і затриманню правопорушників, здійсненню контролю за дотриманням правил прикордонного режиму та виконанню інших завдань у межах ділянок відповідальності підрозділів охорони кордону.

По закінченню підготовки учасники зборів матимуть відповідний багаж знань, що дозволятимуть їм, у разі такої необхідності, виконувати завдання з охорони кордонів нашої Батьківщини.

 

У Головному центрі підготовки особового складу розпочалися збори резервістів

У Головному центрі підготовки особового складу розпочалися збори резервістів

У Головному центрі підготовки особового складу розпочалися збори резервістів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.