Авторські статтіНовини

У Гарнізонному храмі відкрили благодійну виставку-продаж «МИТЦІ – ВОЇНАМ»

Вчора 1 грудня 2016 р, у  Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відкрилася благодійна виставка-продаж «МИТЦІ – ВОЇНАМ». На виставці представили нову серію ікон на стародавніх гонтах з дрогобицької церкви Святого Юра.

Художники підготували підбірку іменних ікон приурочених до празників що відзначитемо незабаром: святих Романа, Андрія, Миколая, Степана, Якова, Варвари, Меланії, Василія, Іллі, Івана та ін. із метою охопити весь святковий період «ВІД РОМАНА ДО ЙОРДАНА».

Завдяки літній виставці, що також проводилась у гарнізонному храмі вдалося зібрати понад 220 тисяч гривень, та передати на передову 4 тепловізори. Усю оптику позначили штампом «не для продажу», аби їх не перепродали. Саме тепловізори продовжують залишатись основною потребою наших військових. Такі спец прилади дорогі (ціна одного – понад 60 тис. грн.) і їх не вистачає на фронті. Разом з тим це незамінний прилад, який дозволяє незалежно від погодних умов і видимості забезпечувати надійну охорону блок-постів, проводити ефективну та безпечну розвідку та вчасно виявляти ворожу атаку.

Довідка. З початку 2014 року, відколи перша подібна благодійна виставка «Молитва Богородиці» була проведена художником Лев Скоп, ці колоритні ікони вписані у подовгастий формат вже стали впізнаваним брендом благодійних акцій в Україні та за кордоном. До цих благодійних виставок долучились інші чудові художники: Галина Хорунжа, Wolodymyr Topiy, Тереза Купяк, Романа Гончарук, Тетяна Думан, Maryana Flyak, Тарас Дідула, Volodimir Mamchur, Nazar Martinyuk, Марко Винницький, Михайло Скоп, Петро Скоп. Завдяки зусиллям митців гонти наповнені неймовірною енергетикою із найвідомішого українського дерев’яного храму зараз допомагають рятувати життя.

Джерело: kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України