У Facebook з’явилася можливість робити 3D-повідомлення

У найбільшої в світі соціальної мережі Facebook з’явився новий формат glTF 2.0. Він надав користувачам можливість розміщувати на своїй сторінці 3D-пости і 3D-фрази об’єкти.

За повідомленням від Квіглі, розробники компанії намагатимуться зробити так, щоб процес створення повідомлення був самим звичайним. Тобто щоб кожен пересічний користувач, який не розбирається в технологіях, зміг створити яскраву публікацію, не вивчаючи технічні аспекти даного процесу.

Варто пояснити, що розміщені в Facebook фрази об’єкти можна прокручувати за допомогою затиснення лівої кнопки комп’ютерній комп’ютерної миші, або ж за допомогою пальців у разі смартфонів і комп’ ютерів з сенсорним дисплеєм. Інформація про це розміщена на офіційному ресурсі розробників.

Крім цього, нові 3D-повідомлення в Facebook можуть підтримувати відображення текстур, налаштування освітлення та рендери об’єктів. Тобто соціальна мережа дає можливість гарненько попрацювати над картинкою.

У перспективи версія glTF 2.0 зможе задіяти технологію доповненої реальності. Це означає, що за допомогою смартфона користувач побачить розміщені 3D-фрази об’єкти в реальному середовищі через камеру.

Відзначається, що за створення подібних постів відповідає 3D-редактор Modo.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh