Авторські статтіТехно

У Facebook з’явилася можливість робити 3D-повідомлення

У найбільшої в світі соціальної мережі Facebook з’явився новий формат glTF 2.0. Він надав користувачам можливість розміщувати на своїй сторінці 3D-пости і 3D-фрази об’єкти.

За повідомленням від Квіглі, розробники компанії намагатимуться зробити так, щоб процес створення повідомлення був самим звичайним. Тобто щоб кожен пересічний користувач, який не розбирається в технологіях, зміг створити яскраву публікацію, не вивчаючи технічні аспекти даного процесу.

Варто пояснити, що розміщені в Facebook фрази об’єкти можна прокручувати за допомогою затиснення лівої кнопки комп’ютерній комп’ютерної миші, або ж за допомогою пальців у разі смартфонів і комп’ ютерів з сенсорним дисплеєм. Інформація про це розміщена на офіційному ресурсі розробників.

Крім цього, нові 3D-повідомлення в Facebook можуть підтримувати відображення текстур, налаштування освітлення та рендери об’єктів. Тобто соціальна мережа дає можливість гарненько попрацювати над картинкою.

У перспективи версія glTF 2.0 зможе задіяти технологію доповненої реальності. Це означає, що за допомогою смартфона користувач побачить розміщені 3D-фрази об’єкти в реальному середовищі через камеру.

Відзначається, що за створення подібних постів відповідає 3D-редактор Modo.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України