Авторські статтіТехно

У Facebook ігнорували втручання Росії у президентські вибори в США – інсайдери

Найбільший за всю історію Facebook скандал не залишає директорів компанії в спокої. Нове розслідування показує, що Facebook не турбувалася про безпеку користувачів взагалі.

Перші підозри, що керівництву компанії було все одно, хто і чим промишляє на платформі, з’явилися, коли розкрилися справжні наміри Cambridge Analytica. Приватна компанія, що працює на Дональда Трампа, під носом у Марка Цукерберга збирала інформацію для складання психологічного портрета виборців під час президентських виборів в США в 2016 році. Однак тепер інсайдери повідомляють New York Times, що «головні» Facebook знали про підривну діяльності так званих «кремлеботів» задовго до самих виборів.

Першим тривогу забив Алекс Стэймос, колишній головний співробітник з питань інформаційної безпеки Facebook. Він навіть доручив провести розслідування, але Цукербергу не сподобалося таке рішення, яке він хотів назвати «законним». Будь-які повідомлення на форумах також не мали цінності для керівництва Facebook, яке займалося просуванням соцмережі. Адже саме в 2016 році соціальна мережа стала набирати популярність у світі. Коли правду більше неможливо було приховувати, Цукерберг доручив колегам прийняти оборонну позицію і заперечувати будь-які звинувачення в тому, що компанія знала про втручання у вибори і практично цьому потурала.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України