Новини

У Донецьку розповіли, що буде, коли українська армія увійде в місто

В Донецке рассказали, что будет, когда украинская армия войдет в город

Багато жителі окупованого Донецька з нетерпінням чекають визволення міста Збройними силами України, і після цього з міста в Росію відправиться чимало людей.

Про це в інтерв’ю ONLINE.UA розповів відомий блогер Фашик Донецький, який проживає в окупованому Донецьку, повідомляє news.online.ua

“Поки настрій нормальний. Ніхто нічого нікому віддавати не збирається. Принаймні, це те, що бачу я тут. Як бі Рашке не хотілося — в будь-якому випадку, ВСУ сюди зайдуть, постачати прапор, і тут буде валити великий натовп у бік Ростова. Дуже велика юрба”, — переконаний він.

“А точніше, пацани з донецьким і луганським прописки. Це для них не ті, що страшний сон — це для них пекло. Ці пацани нікому нічого не пробачать. Вони все бачили. Вони все знають. Їм вже не розкажеш про злого Васю з Закарпаття, який бомбив Донецьк”, — підкреслив Фашик Донецький.

За його словами, ці люди “все бачили — як тут все було, і у них буде нульова толерантність”.

“В Донецьку, Луганську, Макіївці, скрізь на окупованих територіях були, є і будуть ті, за кого варто боротися. ВСУ, добробати, Нацгвардію, солдатів НАТО — всіх тут чекають хоч завтра. Коротше, всіх запрошую на шашлики в Донецьк. Заодно і статую леніна (статую Леніна, яка досі стоїть на центральній площі Донецька — Ред.) звалимо!” — резюмував він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України