Авторські статті

У ці дні 4 роки тому вінницький “Ягуар” звільнив Харківську обладміністрацію від сепаратистів

У ці дні Харків може зітхнути спокійно. Саме чотири роки тому 8 квітня, вінницький «Ягуар» звільнив Харківську обладміністрацію від сепаратистів, яких контролювала Росія. Наскільки відомо від осіб, які безпосередньо брали участь в операції, для того, щоб витіснити сепаратистів, знадобилося всього не більше 30 хвилин. Про це у своєму блозі пише луганський блогер Семен Кабакаев.

Він пише, що всього тридцять хвилин і місто вже чотири роки живе спокійно. На той момент, проявивши вольове рішення, українці відстояли Харків та область, не давши «російського світу» пустити коріння. Хоча, як видно з телевізійним кадрів, здавалось трагедія і утворення так званої «ХНР» вже неминуча.

Семен Кабакаев зазначає, що з жалем слід визнати, що так не змогли вступити в Луганськй та Донецьку, де введення російських військ і спецслужб зіграло ключову роль. Блогер висловив упевненість, що Росія розвалиться і причиною цього буде не Чечня, не Сирія, не Придністров’ї, а Україна. Стратегічна помилка була в анексії Криму і на початку війни на Донбасі. Володимир Путін настільки боявся втратити Україну, що припустився помилки, за які йому доведеться розплачуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України