У Чумацькому шляху знайдені зірки віком як наша Галактика

У Болонському університеті астроном Франческо Ферраро знайшов незвичайні зірки на околицях Чумацького шляху. До їх складу входить матерія, яка була характерна для перших утворень Всесвіту.

На думку вченого, він виявив свідчення того, як формувалася наша Галактика. Свої спостереження він опублікував в журналі Astrophysical Journal.

Terzan 5 є сполучною ланкою між дальньою та локальною Всесвіту. Деякі зірки з цього скупчення своїм віком близькі до Великого вибуху, можливо, що вони старші за нього. Серед цього скупчення є велика кількість нейтронних зірок і карликів.

Вчений займався дослідження цих явищ протягом п’яти років. Він прагнув дізнатися вік зірок, так як припускав, що вони причетні до народження Галактик.

У своїх висновках науковий працівник вирішив, що зірки з Terzan 5 можна розділити на дві групи. Перша віком 4,5 мільярдів років, друга – 12 мільярдів. Раніше вчені вважали, що зірки в скупченнях мають один і той же вік, тепер же є думка, що процес їх розвитку відбувався хвилеподібно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh