Авторські статтіДіаспора

У чеських горах 6-річна дитина випала з крісла підйомника

На гірськолижному курорті в чеському місті Гаррахов стався нещасний випадок. Там 6-річна дівчинка випала з крісла підйомника і впала з восьмиметрової висоти. Інцидент стався вдень у суботу, 5 грудня.

Дівчинка піднімалася на Чортову гору в чотиримісній відкритій кабіні разом з бабусею і незнайомим іноземцем. З невідомої причини між третьою і четвертою опорою канатної дороги вона зісковзнула вниз. Сніг пом’якшив удар, але дитина все одно отримав важкі травми.

Зазвичай госпіталізація з гірських районів при таких серйозних травмах проводитися рятувальним вертольотом, проте цього разу він не зміг вилетіти з-за поганої погоди. Дівчинку в празьку лікарню відвезли на машині швидкої допомоги, всю дорогу вона перебувала у свідомості.

Розслідуванням інциденту зайнялася поліція. Зараз детективи розшукують іноземця, який на момент інциденту знаходився в одній кабіні з дівчинкою.

«Його свідчення могли б серйозно допомогу розслідування. Однак нам, на жаль, досі не вдалося його знайти», – сказала представник поліції Івана Балакова.

Правоохоронці також розшукують всіх свідків події, для чого роздали на курортах відповідні листівки чеською, англійською, німецькою та польською мовами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України