Війна РФ проти України

У Чернівцях відбувся конкурс на кращого фахівця топографічної служби Збройних Сил України

У Чернівцях, на базі однієї із військових частин Командування  Сил підтримки пройшов конкурс на кращого фахівця топографічної служби Збройних Сил України

 Протягом двох днів одинадцять військовослужбовців – топографів Сухопутних військ ЗС України, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та Командування Сил підтримки Збройних Сил України боролися за звання кращого серед кращих.

Компетентна комісія на чолі з начальником топографічної служби Збройних Сил України – начальником управління воєнної-топографії та навігації Командування Сил підтримки полковником Ігорем Матвійчуком оцінювала військовослужбовців за низкою критеріїв.

Ключовими етапами змагання стали геоінформаційна підготовка бойових дій, розрахунок запасних карт для забезпечення бою бригади, підготовка та друк оригіналів спеціальних карт на широкоформатному плотері в польових умовах тощо.

У Чернівцях відбувся конкурс на кращого фахівця топографічної служби Збройних Сил України

Окрім цього, на одному із етапів змагань, військовослужбовці здавали обов’язкові нормативи з фізичної та професійної підготовки.

– Індивідуальні знання та навички кожного учасника конкурсу оцінювались відповідно до сучасних вимог. Усі учасники показали досить пристойний фаховий рівень, – зауважив полковник Ігор Матвійчук.

По завершенню змагань відбулося нагородження. Весь п’єдестал посіли представники Командування Сил підтримки Збройних Сил України.  Перемогу у запеклій боротьбі здобув капітан Михайло Юрас, друге місце посів майор Сергій Шпортко, третьою стала старший лейтенант Катерина Каленичок. До речі, Катерина єдина жінка-військовослужбовець, яка брала участь у конкурсі. Під час змагань з фізичної підготовки вона також показала достойний результат та отримала схвальні відгуки суддів.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України