Авторські статтіДіаспора

У Чехії затримали російського банкіра, який знаходиться в міжнародному розшуку

В Чехії поліція затримала колишнього голову банку «Інтеркоммерц» Олександра Бугаєвського. Він знаходиться в міжнародному розшуку з 2016 року, в Росії його звинувачують у шахрайстві та виведення за кордон активів банку — близько 60 мільярдів рублів. Про це повідомляє МВС РФ.

Чоловіка затримали випадково під час вибіркової перевірки документів. Поліцейські запідозрили, що у нього підроблене посвідчення особи громадянина ЄС. Перевірка підтвердила цю підозру.

Найближчим часом Генпрокуратура підготує і переведе на чеську мову документи для екстрадиції екс-банкіра. Суд повинний визначити його під варту на час розгляду клопотання наглядового відомства.

ЦБ РФ відкликав ліцензію у банку «Інтеркоммерц» у лютому 2016 року. Пізніше суд визнав фінансову організацію банкрутом. Бугаєвський був головою правління банку, що розорився а крім того, володів пакетом його акцій.

За версією слідства, банкір переводив гроші на рахунки підконтрольних йому і його співучасникам іноземних компаній за фіктивними договорами купівлі-продажу. На майно Бугаєвського в Росії накладено арешт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України