У Чехії відклали введення знижки на проїзд для студентів і пенсіонерів

Уряд Чехії відклав введення 75% знижки на проїзд у поїздах та міжміських автобусах для школярів, студентів (від 6 до 26 років) і пенсіонерів (старше 65 років). Нововведення набуді чинності 1 вересня нинішнього року, а не 10 червня, як це планувалося спочатку.

Про це в понеділок заявив журналістам прем’єр-міністр республіки Андрій Бабиш.

«Це не моя ініціатива. Я прийняв рішення на підставі рекомендації міністерства транспорту та прохань крайової влади, які не встигають підготуватися до введення знижки – змінити розклад руху, переналаштувати свої системи», – заявив глава чеського уряду.

Для отримання пільги пасажирам достатня буде показати в касі своє посвідчення особи (для пенсіонерів) або студентський квиток. Разом з тім перевізники зможуть не давати знижку на деякі особливо завантажені напрямку. Їх кількість не повинна буде перевищувати певний відсоток від загального числа маршрутів конкретного перевізника.

«Держава зобов’язана в першу чергу підтримати пенсіонерів. Що стосується студентів, то у нас зростанні нове покоління. В Євросоюзі зараз впроваджують безкоштовні або дуже дешеві подорожі для студентів. Логічно, щоб і Чехія приєдналася до цього явища», – заявив раніше глава чеського Мінтрансу Дан Тек.

За попередніми підрахунками, державного бюджету нововведення обійдеться в 5,83 млрд крон щорічно. Ці гроші будуть виплачуватися приватним і державним перевізникам в якості компенсації за надані знижки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh