У Чехії студентам і пенсіонерам дадуть 75% знижку на проїзд в автобусах і поїздах

У Чехії студенти (віком до 26 років) і пенсіонери (старше 65 років) отримають 75% знижку на проїзд у поїздах та міжміських автобусах. Нововведення має вступити в силу з 10 червня 2018 року. Про це в інтерв’ю Чеському телебаченню» розповів прем’єр-міністр країни Андрій Бабиш.

У вересні минулого року в програмному заяві нового уряду йшлося про плани взагалі звільнити пенсіонерів і студентів від плати за проїзд, але тільки в поїздах. Тепер же Бабиш заявивши, що дана міра без прив’язки до автобусної мережі не має ніякого сенсу, оскільки залізничних станцій в Чехії набагато менше, ніж селищ і міст, які пов’язують між собою запчастини.

Для отримання пільги пасажирам достатня буде показати в касі своє посвідчення особи (для пенсіонерів) або студентський квиток. Разом з тим перевізникам нададуть право не давати знижку на деяких особливо завантажених напрямках.

За попередніми підрахунками, державного бюджету нововведення обійдеться в 5,8 млрд крон щорічно. Бабиш планує знайти ці гроші, скасувавши недоцільні держпроектів. Прем’єр також зазначив, що сьогодні Мінфіну вдається більш ефективно стягувати ПДВ.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Всесвітня організація охорони здоров’я включила відмову від вакцинації в список десяти глобальних загроз для здоров’я

З точки зору експертів ВООЗ, противники вакцин представляють такий же великий ризик для здоров’я в ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh