У Чехії хочуть заборонити поміщати левів та тигрів поза зоопарками

Після гучної справи про вбивство тигрів і інших рідкісних тварин заради харчових добавок і продуктів китайської медицини, міністерство сільського господарства Чехії готує заборону на утримання котячих хижаків поза зоопарками.

«Необхідно міні закон про захист тварин. Враховуючи актуальність змін, постараємося прийняти їх як можна швидше», — сказав в інтерв’ю Lidovky.cz Мирослав Томан.

Пропонується реєструвати кожну куплену або продану тварину і посилити контроль їх стану здоров’я та умов утримання.

В даний час тримати хижаків будинку може практично кожен, правила що регулюються лише рекомендаціями. Раніше умови їх утримання були посилені в Словаччині, і багато приватні власники переїхали звідти в Чехію.

Крім того, 23 липня уряд Чехії розгляне законопроект про збільшення до 8 років термін позбавлення волі за особливо жорстоке поводження з тваринами. Головним чином, законопроект покликаний вдарити по власникам нелегальних собачих розплідників, де тварин тримають заради розведення. Серед інших покарань — заборона на розведення тварин терміном на 10 років.

Нагадаємо, в ході розслідування справи про незаконне умертвіння і торгівлі охоронюваними тваринами з’явилися речові докази. Це тіло недавно убитого тигра, шкури хижаків сімейства котячих і заморожені тіла бобра, боривітри, зимородка і представників інших рідкісних видів. Були заарештовані троє підозрюваних в незаконній торгівлі тваринами, що знаходяться під охороною. У незаконних діях може бути замішаний зоопарк Ba?? і представники у в’єтнамської діаспори. Тварин, найімовірніше, вбивали заради харчових добавок та засобів китайської медицини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh