У Чехії знову подешевшала іпотека

Явились в місті У 2019 року середня іпотечна ставка в Чехії знизилася на 0,05% порівняно з попереднім місяцем і склала 2,8%. При цьому популярність житлових кредитів пішла на спад. Такі дані містить доповідь Hypoindex компанії Fincentrum.

Середня іпотечна ставка в республіці після тривалого зростання знижується четвертий місяць поспіль. Експерти считают, що така ситуація триватиме не довго. У найближчі місяці банкам доведеться скорегувати цінники із-за підвищення ключової ставки ЦБ.

Явились в місті У іпотеку взяли 6977 людина. Це на 582 більше, ніж у квітні. Однак у міжрічному порівнянні картина зворотна: явились в місті у 2018-го клієнтів було на 842 більше. Експерти вважають , що зниження кількості угод є прямим наслідком вступили в силу рекомендацій Центробанку, істотно підвищили вимоги до позичальників.

Відзначимо, індекс Hypoindex відображає зміну розміру середньої іпотечної ставки в Чехії без урахування терміну фіксації. Компанія веде спостереження за цим показником з 2003 року. За цей час найвищий рівень середньої іпотечної ставки був зафіксований в серпні 2008 року, коли вона становила 5,82%. Найнижчий – у грудні 2016 року (1,77%).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh