Українці в Чехії

У Чехії стартували «Дні чеського пива»

У Чехії стартувала щорічна акція «Дні чеського пива». У ній беруть участь тисячі ресторанів, пивних і барів, які у співпраці з великими виробниками і міні-пивоварнями пропонують гостям свіже пиво нетрадиційних сортів, зварене спеціально з нагоди цього неофіційного свята.

Акція триватиме до 30 вересня. Організатором виступає Чеська союз пивоварів і солодовен. У нинішньому році в ній беруть участь не тільки великі пивоварні підприємства, але і десятки міні-пивоварень. Деякі з них організували для гостей безкоштовні екскурсії по своєму виробництва.

«Наша мета – підтримати споживання розливного пива, а також нагадати про унікальність традиції чеської пивниці. Вона є частиною культурної спадщини, частиною нашої національної ідентичності. Мова йде не тільки про самому вживанні пива, але і про соціальному контакті, який в останні роки втрачається через змінюваного стилю життя», – сказав голова союзу Франтішек Шамал.

Для свята кожен учасник приготував щось особливе. Список пивоварів і закладів, які приєдналися до акції, опублікований тут.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України