У Чехії стартували «Дні чеського пива»

У Чехії стартувала щорічна акція «Дні чеського пива». У ній беруть участь тисячі ресторанів, пивних і барів, які у співпраці з великими виробниками і міні-пивоварнями пропонують гостям свіже пиво нетрадиційних сортів, зварене спеціально з нагоди цього неофіційного свята.

Акція триватиме до 30 вересня. Організатором виступає Чеська союз пивоварів і солодовен. У нинішньому році в ній беруть участь не тільки великі пивоварні підприємства, але і десятки міні-пивоварень. Деякі з них організували для гостей безкоштовні екскурсії по своєму виробництва.

«Наша мета – підтримати споживання розливного пива, а також нагадати про унікальність традиції чеської пивниці. Вона є частиною культурної спадщини, частиною нашої національної ідентичності. Мова йде не тільки про самому вживанні пива, але і про соціальному контакті, який в останні роки втрачається через змінюваного стилю життя», – сказав голова союзу Франтішек Шамал.

Для свята кожен учасник приготував щось особливе. Список пивоварів і закладів, які приєдналися до акції, опублікований тут.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh