Ми абсолютно даремно пішли з російського ринку, – віце-президент Економічної палати Чехії

Віце-президент Економічної палати Чехії Боривой Мінарж дав інтерв’ю Info.cz, в якому торкнувся питання санкцій ЄС відносно Росії і відповідних російських заходів.

«Ми абсолютно даремно пішли з російського ринку. Він для нас дуже корисний. Звичайно, ми повинні поважати рішення про ембарго, прийняте політиками. Чеський бізнес прагнув потрапити на російський ринок і закріпитися там. Важливою якістю чеських бізнесменів є гнучкість, і цим вони відрізняються від інших. І певна гнучкість була важлива для роботи в Росії, як і на всіх складних ринках», — вважає він.

Він додав, що бізнес — це не ціни, а довіра.

«Чехія і Росія історично близькі. Ми не ведемо себе з росіянами зарозуміло, вміємо знайти спільну мову. Ми зробили серйозну помилку, покинувши російський ринок. Дивіться, німці вчинили інакше, навіть всупереч ембарго. Вони вирішили питання по-іншому. Наприклад, в Росії ввозитися не автомобіль, а запчастини, потім авто збирається в Росії. І все в порядку! А ми не додумалися до такого, ми надто зациклені на правилах”, — сказав Боривой Мінарж.

За його словами, для Чехії перспектива є і на українському ринку. Наприклад, нещодавно бізнесмени домовилися про будівництво на Україні лікарні «під ключ».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh