Українці в Чехії

Ми абсолютно даремно пішли з російського ринку, – віце-президент Економічної палати Чехії

Віце-президент Економічної палати Чехії Боривой Мінарж дав інтерв’ю Info.cz, в якому торкнувся питання санкцій ЄС відносно Росії і відповідних російських заходів.

«Ми абсолютно даремно пішли з російського ринку. Він для нас дуже корисний. Звичайно, ми повинні поважати рішення про ембарго, прийняте політиками. Чеський бізнес прагнув потрапити на російський ринок і закріпитися там. Важливою якістю чеських бізнесменів є гнучкість, і цим вони відрізняються від інших. І певна гнучкість була важлива для роботи в Росії, як і на всіх складних ринках», — вважає він.

Він додав, що бізнес — це не ціни, а довіра.

«Чехія і Росія історично близькі. Ми не ведемо себе з росіянами зарозуміло, вміємо знайти спільну мову. Ми зробили серйозну помилку, покинувши російський ринок. Дивіться, німці вчинили інакше, навіть всупереч ембарго. Вони вирішили питання по-іншому. Наприклад, в Росії ввозитися не автомобіль, а запчастини, потім авто збирається в Росії. І все в порядку! А ми не додумалися до такого, ми надто зациклені на правилах”, — сказав Боривой Мінарж.

За його словами, для Чехії перспектива є і на українському ринку. Наприклад, нещодавно бізнесмени домовилися про будівництво на Україні лікарні «під ключ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України