Українці в Чехії

У Чехії пройде «Ніч фортець і замків»

Нинішнім літом на Чехію знову опуститися традиційна «Ніч фортець і замків» (Hradozámecká noc 2019). Як повідомили організатори, цього разу вона відбудеться в суботу, 31 серпня.

В рамках акції близько ста культурних об’єктів відкриють свої двері для гостей у вечірній і нічний час. Замки, монастирі, палаци з нагоди заходь засяє вогнями спеціальної декоративного підсвічування.

Відвідувачів чекатимуть особлива атмосфера і багата супровідна програма – театралізовані музичні вистави, екскурсії в супроводі «ожилих» історичних особистостей, казкових персонажів і багато іншого.

Жителі і гості Міста зможуть побачити оздоблення Хвалского замку при світлі свічок, прогулятися в садах під Празьким Градом, де відбудеться показовий виступ фехтувальників і музичний концерт, а також побродити по замку Slovanka і Вальдштейнскому палацу.

Насичену програму підготує замок Карлштейн. Тут акція традиційно триватиме два дні. Відвідувачів чекають битви лицарів, виступи середньовічних музикантів і танцюристів, вогняне шоу, різноманітні екскурсії та багато іншого.

Докладний список буде опублікований пізніше на офіційному сайті заходу. Деякі з них запропонують безкоштовний вхід, інші спеціальні знижки на квітки.

Джерело фото: www.npu.cz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України