В Австрії на пенсію відправили автомобіль швидкої допомоги Червоного хреста

Всім звичні промови під час виходу на пенсію працівників компаній і установ, які віддали десятки років трудової діяльності на одному місці. В останній день роботи йдуть старожилам віддають останні трудові почесті. Федеральна земля Бургенланд вже була помічена в проводах на пенсію і почесній відставці поліцейської службової собаки.

У місті Фрауэнкирхен (округ Нойзідль-ам-Зеє) у відставку був відправлений автомобіль швидкої допомоги «Червоного хреста».

Робочий вік автомобіля виявився не дуже довгим, якщо вимірювати його в роках. Надійшло на службу транспортно засіб у 2011 році, за вісім років служби автомобіль подолав більше мільйона кілометрів і перевіз 14 478 пацієнтів.

Ханнес Вольф, відповідальний за автопарк «Червоного хреста» в окрузі Нойзідль-ам-Зеє, не пригадає за все своє трудове життя, а це 37 років стажу, що б автомобіль за такий відносно короткий строк служби подолав такі великі відстані. За його словами, на автомобілі все ще заводська фарба і прекрасний салон, лише після 575 тисяч пройдених кілометрів в автомобілі був замінений двигун.

Останні свої робочі місії автомобіль «швидкої допомоги» здійснював на рок-фестивалі «Nova Rock» в Нікельсдорфі. Зі своїми завданнями він впорався, як завжди, чудово і тепер може зі спокійною «автодушою» йти на заслужену пенсію.

Які плани щодо автомобіля  у його власника — поки невідомо, в усякому разі, якщо автомобіль має в запасі який-небудь ресурс, він ще зможе послужити на благо людини, але вже на іншому терені.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh