Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії на пенсію відправили автомобіль швидкої допомоги Червоного хреста

Всім звичні промови під час виходу на пенсію працівників компаній і установ, які віддали десятки років трудової діяльності на одному місці. В останній день роботи йдуть старожилам віддають останні трудові почесті. Федеральна земля Бургенланд вже була помічена в проводах на пенсію і почесній відставці поліцейської службової собаки.

У місті Фрауэнкирхен (округ Нойзідль-ам-Зеє) у відставку був відправлений автомобіль швидкої допомоги «Червоного хреста».

Робочий вік автомобіля виявився не дуже довгим, якщо вимірювати його в роках. Надійшло на службу транспортно засіб у 2011 році, за вісім років служби автомобіль подолав більше мільйона кілометрів і перевіз 14 478 пацієнтів.

Ханнес Вольф, відповідальний за автопарк «Червоного хреста» в окрузі Нойзідль-ам-Зеє, не пригадає за все своє трудове життя, а це 37 років стажу, що б автомобіль за такий відносно короткий строк служби подолав такі великі відстані. За його словами, на автомобілі все ще заводська фарба і прекрасний салон, лише після 575 тисяч пройдених кілометрів в автомобілі був замінений двигун.

Останні свої робочі місії автомобіль «швидкої допомоги» здійснював на рок-фестивалі «Nova Rock» в Нікельсдорфі. Зі своїми завданнями він впорався, як завжди, чудово і тепер може зі спокійною «автодушою» йти на заслужену пенсію.

Які плани щодо автомобіля  у його власника — поки невідомо, в усякому разі, якщо автомобіль має в запасі який-небудь ресурс, він ще зможе послужити на благо людини, але вже на іншому терені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України