У Бундеслізі суддя призначив пенальті у перерві матчу. Відео

У матчі 30-го туру німецької Бундесліги між «Майнцем» і «Фрайбург» арбітр призначив пенальті під час перерви. Коли команди відпочивали в роздягальнях, рефері Гвідо Вінкманн переглянув відеоповтор спірного епізоду з першого тайму і зрозумів, що під час гри прийняв неправильне рішення.

Щоб виправити свою помилку рефері покликав команди на поле і поставивши 11-метровий у ворота «Фрайбурга». Пенальті на сьомій хвилині перерви успішно реалізував аргентинський хавбек Пабло Де Бласис. Потім футболісти повернулися в підтрибунне приміщення. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Майнца».

Зазначимо, система відеодопомоги арбітрам (VAR) діє в чемпіонаті Німеччини з цього сезону. Проте зазвичай судді просять підказок по ходу гри. Випадок з призначенням пенальті у перерві стави винятковим.