Авторські статтіТехно

У британському парламенті вперше виступив робота

Світ штучного інтелекту з кожним роком привносити все більше відкриттів та інноваційних розробок у реальний світ. Фантастичні фільми день за днем починають втілюватися в реальність.

Нещодавно на засідання парламенту Великобританії вперше був запрошений виступити робот. Створений корпорацією SoftBank Robotics, робот Pepper під час засідання палати громад висвітлював соціальні проблеми, а також розповідав про програми навчання в ВУЗах, необхідності фінансової підтримки престарілих, про вплив і завдання інформаційної пропаганди. У дискусію з роботом вступивши голова палати громад – Роберт Хэлфон. Як з’ясувалося пізніше, робот не здатний самостійно генерувати відповіді на поставлені питання, тому діалог проходив за заздалегідь підготовленим сценарієм.

Робот знаходиться на постійній основі в університеті Міддлсекса, де на даний момент годині бере участь у дослідженнях. Нагадаємо, що робот обладнань двома камерами високої якості, чотирма мікрофонами і навіть сенсорним екраном. Pepper – перший з представників штучного інтелекту, яким була надана можливість виступити в парламенті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України