Авторські статтіТехно

У британському парламенті вперше виступив робота

Світ штучного інтелекту з кожним роком привносити все більше відкриттів та інноваційних розробок у реальний світ. Фантастичні фільми день за днем починають втілюватися в реальність.

Нещодавно на засідання парламенту Великобританії вперше був запрошений виступити робот. Створений корпорацією SoftBank Robotics, робот Pepper під час засідання палати громад висвітлював соціальні проблеми, а також розповідав про програми навчання в ВУЗах, необхідності фінансової підтримки престарілих, про вплив і завдання інформаційної пропаганди. У дискусію з роботом вступивши голова палати громад – Роберт Хэлфон. Як з’ясувалося пізніше, робот не здатний самостійно генерувати відповіді на поставлені питання, тому діалог проходив за заздалегідь підготовленим сценарієм.

Робот знаходиться на постійній основі в університеті Міддлсекса, де на даний момент годині бере участь у дослідженнях. Нагадаємо, що робот обладнань двома камерами високої якості, чотирма мікрофонами і навіть сенсорним екраном. Pepper – перший з представників штучного інтелекту, яким була надана можливість виступити в парламенті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh