Духовне

У Бериславі на Херсонщині відкрили благодійну кухню

У неділю, 3 жовтня, при парафії Мучеників Макавейських Одеського екзархату УГКЦ в м. Берислав Херсонської області відкрили благодійну кухню-їдальню «П’ять хлібів і дві риби»

У Бериславі на Херсонщині відкрили благодійну кухню

Безкоштовний обід, який роздаватимуть щонеділі на території парафії, передбачений для різних категорій потребуючих осіб, що сьогодні перебувають у складних життєвих обставинах.

«Так ми намагаємося відповісти на заклик Господа творити справи милосердя для кожного, хто потребує нашої допомоги. Ця подія згуртувала всю нашу громаду. І показала, що наші парафіяни справді мають добрі, чуйні і милосердні серця, які вміють любити», – прокоментував подію організатор, настоятель парафії о. Олександр Більський.

Розпочався захід із Божественної Літургії, яку очолив синкел у справах соціального служіння Одеського екзархату о. Василь Колодчин. Під час проповіді, роздумуючи над словами Спасителя: «Дайте ви їм їсти», о. Василь звернув увагу на те, що «Христові апостоли знайшли всього лиш п’ять хлібів і дві рибини, які принесли, щоб Господь їх поблагословив, і цього вистачило, щоб нагодувати стількох людей. Сьогодні ми відкриваємо нашу кухню-їдальню з такою символічною назвою «П’ять хлібів і дві риби», і дай Боже, щоб ця справа успішно розвивалася і приносила добрі плоди».

Також синкел у справах соціального служіння представив вірним послання Синоду Єпископів УГКЦ «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому». Після Літургії о. Василь Колодчин освятив приміщення кухні та окропив всіх присутніх свяченою водою.

На відкритті благодійної кухні-їдальні були присутні також представники влади, зокрема голова служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради Тетяна Борисенко та директор територіального центру соціального обслуговування Людмила Бібік.

Після молитви і благословення хлібів та риб на території храму з рук о. Василя і о. Олександра кожен отримав шматок символічної поживи. Потім потребуючі особи спожили в благодійній їдальні перший обід. Рівно ж усі отримали продуктові набори.

Благодійна кухня-їдальня «П’ять хлібів і дві риби» при парафії Мучеників Макавейських УГКЦ в м. Берислав розпочала свою роботу з ініціативи адміністратора парафії о. Олександра Більського і за підтримки фонду митрополита Андрія Шептицького, Львівської освітньої фундації, парафіян парафії Святого архистратига Михаїла з м. Болонья (Італія), парафіян парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Зміївка та інших жертводавців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України