У Берегові римо-католицька церква відкрила будинок для паломників

17 вересня у Берегові відбулось офіційне відкриття будинку для паломників імені о. Ференца Пастора.

Католицький священик народився в Ужгороді (тоді Унгвар), служив у церквах Румунії та відіграв велику роль у релігійному та культурному житті міста Берегово (Берегсас) довоєнного часу.

Урочистий захід розпочався зі святкового богослужінням в римо-католицькому храмі. А далі відбулося відкриття будинку для паломників з усього світу. За словами єпископа Мукачівської дієцезії римо-католицької церкви, цей культурно-освітній центр матиме змогу приймати одночасно до 200 чоловік, які матимуть бажання приїхати на Закарпаття, аби відвідати визначні місця.

Перед присутніми виступили також місцеві діячі та політики, в тому числі Ласло Брензович, голова КМКС та  заступник держсекретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Йожефом Бочкаї, які подякували керівництву та волонтерам церковної громади за проброблену велику роботу.

У будинку римо-католицької громади м.Берегово, в якому раніше була розташована школа №4, тепер розміщені конференц-зал, гуртожиток для студентів і соціальна кухня. Пізніше покинуту та аварійну будівлю було повернуто у власність церкви, тут проведено капітальний ремонт. Поруч також побудований відкриті для всіх бажаючих дитячий та спортивний майданчики.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh