Духовне

У Барселоні буде представлений найкращий досвід душпастирського супроводу молоді

З 28 по 31 березня 2017 р. у Барселоні під егідою Ради європейських католицьких єпископських конференцій (CCEE) в рамках співпраці з Конференцією іспанської католицьких єпископів і архідієцезії Барселони, триватиме Європейський симпозіум щодо душпастирського супроводу молоді. Під час цієї зустрічі, у четвер, 29 березня, відбудеться захід «Best Practices», на якому учасники обміняються досвідом щодо найкращих душпастирських практик для молоді.

На зустрічі йтиметься про ряд ініціатив, які зачіпають різні сфери душпастирської опіки – катехизація, покликання, молодіжне служіння тощо, що вже були апробовані у певних спільнотах і були добре прийняті молодіжним середовищем.

«За допомогою «Best Practices» ми хочемо продемонструвати динамізм і творчий потенціал Церкви в Європі», – сказав о. Мішель Ремері, заступник генерального секретаря CCEE і організатор симпозіуму, додаючи: «Часто ці ініціативи започатковуються і популяризуються самими молодими людьми. Це явна ознака того, що молоді люди є не тільки «користувачами послуг», а головними дійовими особами у своїй же душпастирській опіці, яка потребує правильного супроводу. На зустрічі у Барселоні учасники матимуть можливість познайомитися із багатьма такими ініціативами, що їх можна буде запровадити у себе вдома або використати як джерело для нових ідей».

Серед багатьох ініціатив, з якими матимуть можливість познайомитися учасники в рамках «Best Practices» організатори відзначають, наприклад, німецький проект «Valerie und der Priester» (Валерій і священик), за яким на Facebook слідкувало більше 1,3 млн. осіб на місяць – у ньому  молодий німецький журналіст протягом одного року супроводжував і спостерігав за життям молодого священика. Другий проект, який заслуговує на пильну увагу – це мальтійська «Prayer spaces school» (Школа молитовного простору), яка допомагає дітям і молодим людям вивчати питання життя, духовності й віри у динаміці інтерактивного зв’язку. Французький проект «L’Appel» (Заклик) сприяє діалогу з молоддю у питаннях пошуку свого покликання в житті для студентських молодіжних груп під керівництвом дорослих членів молодіжного служіння покликанням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.