У Барселоні буде представлений найкращий досвід душпастирського супроводу молоді

З 28 по 31 березня 2017 р. у Барселоні під егідою Ради європейських католицьких єпископських конференцій (CCEE) в рамках співпраці з Конференцією іспанської католицьких єпископів і архідієцезії Барселони, триватиме Європейський симпозіум щодо душпастирського супроводу молоді. Під час цієї зустрічі, у четвер, 29 березня, відбудеться захід «Best Practices», на якому учасники обміняються досвідом щодо найкращих душпастирських практик для молоді.

На зустрічі йтиметься про ряд ініціатив, які зачіпають різні сфери душпастирської опіки – катехизація, покликання, молодіжне служіння тощо, що вже були апробовані у певних спільнотах і були добре прийняті молодіжним середовищем.

«За допомогою «Best Practices» ми хочемо продемонструвати динамізм і творчий потенціал Церкви в Європі», – сказав о. Мішель Ремері, заступник генерального секретаря CCEE і організатор симпозіуму, додаючи: «Часто ці ініціативи започатковуються і популяризуються самими молодими людьми. Це явна ознака того, що молоді люди є не тільки «користувачами послуг», а головними дійовими особами у своїй же душпастирській опіці, яка потребує правильного супроводу. На зустрічі у Барселоні учасники матимуть можливість познайомитися із багатьма такими ініціативами, що їх можна буде запровадити у себе вдома або використати як джерело для нових ідей».

Серед багатьох ініціатив, з якими матимуть можливість познайомитися учасники в рамках «Best Practices» організатори відзначають, наприклад, німецький проект «Valerie und der Priester» (Валерій і священик), за яким на Facebook слідкувало більше 1,3 млн. осіб на місяць – у ньому  молодий німецький журналіст протягом одного року супроводжував і спостерігав за життям молодого священика. Другий проект, який заслуговує на пильну увагу – це мальтійська «Prayer spaces school» (Школа молитовного простору), яка допомагає дітям і молодим людям вивчати питання життя, духовності й віри у динаміці інтерактивного зв’язку. Французький проект «L’Appel» (Заклик) сприяє діалогу з молоддю у питаннях пошуку свого покликання в житті для студентських молодіжних груп під керівництвом дорослих членів молодіжного служіння покликанням.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh