Новини з Австрії

У 25-му фільмі Бондіани Крістоф Вальц в образі лиходія Блофельда буде протистояти Агенту 007-жінці афробританці

«Ми чекали вас, містер Вальс …», — з посиланням на одну з найбільш відомих цитат з фільму про Бонда «Привид», британські газети повідомили, що Крістоф Вальц знову зніметься в 25-му фільмі Бондіани у ролі суперзлодея Ернста Ставро Блофельда. Знаменитий австрійський актор і володар “Оскара” був помічений на зйомках наступного пригоди Агента 007.
Втілення Крістоф Вальц у 24-му фільмі про Бонда «Привид» образу суперзлодія Франца Оберхаузера / Ернста Ставро Блофельда стало сенсацією 2015 року. Сама зірка в ОЦІ завжди виключала повернення в серіал, але свідки повідомили, що вони зловили зірку в «Pinewood Studios», де в даний час почалися зйомки 25-ій частині “Бондіани”.
В «Привиді» Блофельд планував встановити глобальну систему спостереження, яка дозволила б його шахрайської організації уникнути законом. Блофельд, який виявився братом Джеймса Бонда, був скалічений вибухом і начебто загинула в авіакатастрофі. Але, схоже, хитрий геній вижив і з’явиться у фільмі про агента 007 другий раз. Виконавчий продюсер сказавши, що «між Бондом і Блофельдом є незакінчені справи.

Але, можливо, поява австрійця не стане єдиною сенсацією. Шанувальники Джеймса Бонда повинні приготуватися до того, що Агент 007 стані жінкою, а зіграє її британська актриса Лашана Лінч (31 рік, «Капітан Марвел»). Лінч має вдихнути нове життя в серіал про Бонда і, насамперед, змусити замовкнути критиків, які звинувачують фільми з Бондом у занадто великому сексизмі.

«Це новий вид Бонда, для нової ери і молодого покоління, але, як і чекають шанувальники Бонда, Бонд залишиться Бондом, але він повинен буде знайте собі і свій шлях у світі #MeToo», говорити інсайдер про ідею нового Бонда.

За матеріалами:krone.at
Фото: APA/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України