Авторські статтіТехно

У 2017 році очікується велика кількість значущих космічних польотів

У 2017 році заплановано велику кількість космічних польотів. У цей період відбудеться велика кількість різноманітних подій в аерокосмічній галузі.

Першим варто відзначити завершення 12-річного перебування Кассіні біля Сатурна. Апарат перетне кордон кілець цієї планети і відправить зроблені «зсередини» знімки з видом на ці унікальні для Сонячної системи утворення. Це буде найбільше наближення зонда до поверхні Сатурна.

Заплановано проведення п’яти експедицій екіпажу МКС. Сумарно роботи на космічній станції будуть вести 16 астронавтів, які знаходяться у складі чотирьох космічних агентств. При цьому 7 членів екіпажу буде представлено Роскосмосом, 6 прибудуть за рекомендаціями NASA, 2 – з ЕКА і ще 1 – з JAXA. Існує деяка невизначеність щодо планів SpaceX в питанні повернення до спроб відправлення вантажних суден, однак найближчим часом графік польоту до МКС буде затверджений.

Також очікується тестування LightSail 2, а також апарату Prox-1, які вже отримали у графіку місце для іншого польоту до Falcon Heavy під егідою SpaceX. Відомо, що на борту буде знаходитися корисне навантаження STP-2, яке стане в подальшому використовуватися ВПС США. Heavy не буде відправлений принаймні до середини 2017 року. Відзначимо, що останній графік комерційний запусків на порталі NASA показує, що компанія Dragon має намір провести перший випробувальний політ в поточному році. Велика кількість польотів SpaceX і Boeing відклали до 2018-го року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.