У 2017 році в Чехії за нелегальну працю затримано майже 3 тисячі іноземців

В 2017 р. у Чехії було затримано 2.918 іноземців, які працювали нелегально. Переважна більшість перебувала в Чехії законно, але не мало права тут працювати. Лише у 73-х іноземців не було якогось дозволу на перебування в Чехії.

Найчастіше в Чехії ловили нелегально працювали громадян України, Молдови та В’єтнаму. Серед нелегалів з ЄС переважають словаки, болгар і румуни.

Якщо в 2011 р. за нелегальне працевлаштування з Чехії було депортовано 243 іноземця, то в минулому році таких нарахували 3.111. У цю цифру включені нелегали, затримані до 2017 р., але з якихось причин не депортовані відразу. Частіше інших депортували українців і молдаван.

В 2017 р. в чеські консульства подали 42.435 прохань про видачу дозволу на перебування з метою працевлаштування. Схвалено 39.224 прохання. У чеських фірмах і компаніях наполягають, що цього дуже мало, і навіть спеціальні програми залучення українців, філіппінців і монголів не допомагають.

За даними на кінець минулого року, у Чехії офіційно працювало 472.354 мігранта. Серед працюючих громадян ЄС переважали словаки, румуни, поляки, болгари і угорці. Серед представників країн, що не входять в ЄС, лідирують українці, росіяни та в’єтнамці.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh