Авторські статтіДіаспора

У 2017 році в Чехії за нелегальну працю затримано майже 3 тисячі іноземців

В 2017 р. у Чехії було затримано 2.918 іноземців, які працювали нелегально. Переважна більшість перебувала в Чехії законно, але не мало права тут працювати. Лише у 73-х іноземців не було якогось дозволу на перебування в Чехії.

Найчастіше в Чехії ловили нелегально працювали громадян України, Молдови та В’єтнаму. Серед нелегалів з ЄС переважають словаки, болгар і румуни.

Якщо в 2011 р. за нелегальне працевлаштування з Чехії було депортовано 243 іноземця, то в минулому році таких нарахували 3.111. У цю цифру включені нелегали, затримані до 2017 р., але з якихось причин не депортовані відразу. Частіше інших депортували українців і молдаван.

В 2017 р. в чеські консульства подали 42.435 прохань про видачу дозволу на перебування з метою працевлаштування. Схвалено 39.224 прохання. У чеських фірмах і компаніях наполягають, що цього дуже мало, і навіть спеціальні програми залучення українців, філіппінців і монголів не допомагають.

За даними на кінець минулого року, у Чехії офіційно працювало 472.354 мігранта. Серед працюючих громадян ЄС переважали словаки, румуни, поляки, болгари і угорці. Серед представників країн, що не входять в ЄС, лідирують українці, росіяни та в’єтнамці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.