У 2016 році українці в Італії зможуть отримати допомогу на дитину

 У 2016 році Італією підтверджено виплату невеликої державної допомоги молодим матерям і батькам.

 

У новому році, допомога на дитину в Італії діятиме так само, як у попередньому. Бонус призначено для сімей з еквівалентним показником економічної ситуації (ISEE) меншим за 25 000 євро і полягає у щомісячній допомозі у розмірі 80 євро протягом трьох років з дня народження або усиновлення дитини. Якщо ISEE не перевищує 7000 євро, сума допомоги подвоюється і становить 160 €.

Подавати запит на отримання субсидії можуть батьки, які є громадянами Італії, ЄС, та навіть ті, чия країна не належать до Євроспілки. Однак, незважаючи на європейські норми, для останній категорії іноземців потрібен довготривалий дозвіл на проживання ЄС, наявність статусу політичного біженця або субсидарного  захисту.

Заява має бути подана, за посередництва патронатів, протягом 90 днів з моменту народження або усиновлення дитини (цих же організаціях ви можете обрахувати ISEE), або за допомогою контакт-центру INPS (803,164 з мобільного, або 06,164,164 телефона).

Є можливість подавати прохання. Для цього знадобиться PIN, виданий INPS. У такому випадку потрібно слідувати наступним шляхом: www.inps.it  > Accedi ai servizi >Servizi per il cittadino -> Autenticazione con PIN > Invio domande di prestazioni a sostegno del reddito> Assegno di natalit? – Bonus beb?.

Читайте циркуляр INPS про надання «бонусу на дитину»

Джерело: Stranieriinitalia.it

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh