В Австралії дівчина покарала свою матір після багатьох років

26-річна Пета Батлер з Тувумби, Австралія, десять років зберігала мовчання, але тепер приховувати правду вже не в змозі.

У той фатальний день Тереза Батлер покликала свою доньку Пету на “дівочу вечірку” в інше місто, на яку та з радістю погодилася. Вони приїхали в дешевий готель і зняли кімнату, пише The Sun.

Після Тереза нагодувала дівчинку обідом в McDonalds і повернула в готель. У номері вона змусила її випити алкоголь, щоб та нібито “зігрілася”. Коли сонце сховалося, мати сказала, що до неї прийдуть гості, і пішла. У двері увійшов невідомий лисий і товстий чоловік, який був старший за Пету мінімум на 20 років.

Протягом години Пета намагалася чинити опір, але у неї не вийшло. Коли збоченець закінчив свою брудну справу, він просто встав і вийшов з кімнати. Через щілину в дверях Пета побачила, що її мати весь цей час сиділа на ганку і курила.

“Мені було холодно, я тремтіла і не могла повірити в реальність того, що зі мною сталося”

Лише тоді, коли у Петі самої зявилася донька, вона зважилася поговорити з матір’ю про той випадок. Набравши телефонний номер і прослухавши довгі гудки, Пета почула голос матері.

– Я б не взяла тебе з собою туди, якби тобі не було 16 років.

– Я сказала йому “ні”, я плакала, я не хотіла, щоб він торкався мене.

– Він не збирався тебе чіпати … І так, навіть якщо б це було насильство, тобі було 16. Я б не пішла на подібне, якби ти була молодша ….

30-хвилинна розмова виявився записана поліцією, і Терезу заарештували. Слідство з’ясувало, що мати протягом двох років спілкувалася з потенційним “нареченим” Петі і домовилася про все заздалегідь.

Тереза сіла за своє злодіяння проти доньки на 5 років в 2013-му, але гвалтівник, що фігурує як “Томмі”, так і не був знайдений. За описом Петі, це високий і товстий чоловік з білими вираженими блакитними очима. Зараз поліція активно займається справою Петі і сподівається, що справедливість буде відновлена.

“Я думаю: Як мама могла робити те, що вона зробила? Як вона могла сидіти зовні, знаючи, що її рідну доньку гвалтує невідомий чоловік?”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh