Авторські статтіНовини

В Австралії дівчина покарала свою матір після багатьох років

26-річна Пета Батлер з Тувумби, Австралія, десять років зберігала мовчання, але тепер приховувати правду вже не в змозі.

У той фатальний день Тереза Батлер покликала свою доньку Пету на “дівочу вечірку” в інше місто, на яку та з радістю погодилася. Вони приїхали в дешевий готель і зняли кімнату, пише The Sun.

Після Тереза нагодувала дівчинку обідом в McDonalds і повернула в готель. У номері вона змусила її випити алкоголь, щоб та нібито “зігрілася”. Коли сонце сховалося, мати сказала, що до неї прийдуть гості, і пішла. У двері увійшов невідомий лисий і товстий чоловік, який був старший за Пету мінімум на 20 років.

Протягом години Пета намагалася чинити опір, але у неї не вийшло. Коли збоченець закінчив свою брудну справу, він просто встав і вийшов з кімнати. Через щілину в дверях Пета побачила, що її мати весь цей час сиділа на ганку і курила.

“Мені було холодно, я тремтіла і не могла повірити в реальність того, що зі мною сталося”

Лише тоді, коли у Петі самої зявилася донька, вона зважилася поговорити з матір’ю про той випадок. Набравши телефонний номер і прослухавши довгі гудки, Пета почула голос матері.

– Я б не взяла тебе з собою туди, якби тобі не було 16 років.

– Я сказала йому “ні”, я плакала, я не хотіла, щоб він торкався мене.

– Він не збирався тебе чіпати … І так, навіть якщо б це було насильство, тобі було 16. Я б не пішла на подібне, якби ти була молодша ….

30-хвилинна розмова виявився записана поліцією, і Терезу заарештували. Слідство з’ясувало, що мати протягом двох років спілкувалася з потенційним “нареченим” Петі і домовилася про все заздалегідь.

Тереза сіла за своє злодіяння проти доньки на 5 років в 2013-му, але гвалтівник, що фігурує як “Томмі”, так і не був знайдений. За описом Петі, це високий і товстий чоловік з білими вираженими блакитними очима. Зараз поліція активно займається справою Петі і сподівається, що справедливість буде відновлена.

“Я думаю: Як мама могла робити те, що вона зробила? Як вона могла сидіти зовні, знаючи, що її рідну доньку гвалтує невідомий чоловік?”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.