Техно

Xiaomi випустила клон Apple Watch Series 4

Годинник Huami Amazfit GTS максимально наближені до пристрою конкурента, мають схожі функції, але коштують дешевше

На китайський ринок вийшли нові годинник від Xiaomi під назвою Huami Amazfit GTS. Навіть користувачі, далекі від продукції компанії, зачули підступ, а експерти звинуватили компанію в плагіаті. Вся справа в дизайні пристрою, який дуже схожий на Apple Watch Series 4, за винятком декількох незначних відмінностей.

Huami Amazfit GTS володіють схожим з Apple Watch набором функцій, крім ЕКГ. Зовні єдиним помітним відмінністю є коліщатко, яке у китайського представника знаходиться по центру і має значно менший діаметр. Квадратний дисплей з округленими краями, тонкі рамки і майже ідентичні циферблати — всі ці компоненти створюють видимість того, що обидва пристрої є представниками однієї лінійки, вважають в Мережі.

Годинник від Xiaomi мають вбудований NFC-модулем, адаптерами Wi-Fi 802.11 b/g/n і Bluetooth 5.0 LE. Відмінною особливістю виступивши BioTracker PPG, що дозволяє відстежувати ЧСС (частоту серцевих скорочень).

Експерти вже висунули пропозицію на рахунок ідентичності дизайну. На їхню думку, компанія має намір випустила клон Apple Watch, щоб заплутати недосвідчених користувачів і підвищити таки чином продажі новинки. До російського ринку годинник Huami Amazfit GTS поки не добралися, але вже доступний для передзамовлення. Очікувана ціна новинки дорівнює 130 доларів США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України